Výkup ojetých vozů

Nechte nás ocenit váš ojetý vůz. Zaměřujeme se na výkup ojetých aut značek z našeho portfolia, ale rádi vám připravíme nabídku na téměř jakýkoliv automobil. Pro stanovení výkupní ceny vašeho vozidla vyplňte, prosím, formulář uvedený níže. Sami vás kontaktujeme a domluvíme se na podrobnostech.

 • Do formuláře uveďte vaše jméno, příjmení, mobil, e-mailovou adresu, značku vozu, model vozu, termín pro ocenění vozu (Po-Pá), alternativní termín pro ocenění vozu (Po-Pá) a preferovanou pobočku – Jíloviště, nebo Modřany.
 • Brzy vás bude kontaktovat výkupčí tým Srba Servis & Q+ a potvrdí termín i místo setkání.
 • Sebou si vezměte velký technický průkaz, servisní knížku (bez těchto dokumentů nelze nacenění realizovat) a samozřejmě vůz, který má být oceněn.

Prodej ojetých vozů/vedoucí prodejního týmu (Q+ kvalitní ojetá auta):

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  (Tel.: 255 717 137,
  GSM: +420 724 037 330)

Prodej a výkup ojetých vozů (Q+ kvalitní ojetá auta):

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  (Tel.: 255 717 038,
  GSM: +420 724 037 333)Výkup vozidel - formulář

Zaškrtnutím níže uvedeného políčka a odesláním tohoto formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a nařízení EU č. E 2016/679 GDPR - platné od 25.5.2018 (dále jen „ZOOÚ“) správci osobních údajů, tj. společnosti SRBA SERVIS s.r.o., IČ: 62955128 (dále jen „správce“), souhlas se zpracováním výše uvedených a mnou poskytnutých osobních údajů. Účelem zpracování těchto osobních údajů je jejich zařazení do databáze správce a jejich další marketingové zpracování, tj. za účelem nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně, a to na dobu 10 let od jeho udělení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám, zveřejňovány ani předávány mimo EU. K osobním údajům mohou mít přístup také subjekty v postavení zpracovatele údajů pro správce, zejména externí marketingové agentury. Potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svých právech podle § 12 a § 21 ZOOÚ, zejména o svém právu být na požádání informován(a) o tom, jaké osobní údaje o mé osobě správce zpracovává a práva na opravu či změnu případných nesprávných, nepravdivých nebo neúplných osobních údajů. Dále potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svém právu na likvidaci výše uvedených osobních údajů a dále veškerých dalších mnou poskytnutých osobních údajů. Osobní údaje a předvolby kontaktování, které jste na tomto webu zadal(a), si můžete vyžádat prostřednictvím e-mailu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..