Nový Fiat Tipo 2016 nyní v prodeji u Srba Servis

5 dub 2016

Nový Fiat Tipo 2016

Do prodejen Srba Servis právě nyní vstupuje zcela nový praktický sedan Fiat Tipo. Nabízí prostornou čtyřdveřovou karoserii, atraktivní tvary a přichází s nabídkou mimořádně úsporných motorů.

Nabízen bude se dvěma benzínovými a dvěma naftovými pohonnými jednotkami. Zážehový čtyřválec o objemu 1,4 litru disponuje výkonem 95 koní, jeho kombinovaná spotřeba je pouhých 5,7 l/100 km. Společnost mu dělá moderní jednotka 1,6 E-TorQ se 110 koni, kombinovaná s šestistupňovou automatickou převodovkou, může se pochlubit spotřebou 6,3 l/100 km. Naftové motorizace 1,3 a 1,6 MultiJet disponují výkonem 95, resp. 120 koní, jejich spotřeba se pohybuje mezi 4,1 a 4,2 l/100 km.

Nový Fiat Tipo vstupuje na trh s bohatou základní výbavou, například klimatizací a audiosystémem s přípojkou USB. Pro první zájemce je připravena speciální výhodná edice Opening Edition, která nabídne 6 airbagů, zadní parkovací senzory, mlhovky, ovládání multimediálního zařízení na volantu, kůží čalouněný volant a hlavici řadící páky, elektricky vyhřívaná zpětná zrcátka a také chromované prvky karoserie. Své nové vozy si zákazníci mohou vylepšit jedním z čtrnácti doplňkových paketů výbavy.

Zákazníci také ocení moderní telematický systém UConnect s pětipalcovou dotykovou obrazovkou, hands free rozhraním Bluetooth, čtečkou SMS zpráv a rozpoznáváním hlasu. Na přání může být doplněn zadní couvací kamerou a dotykovou navigací TomTom 3D Touch.

Navzdory kompaktním vnějším rozměrům nabídne nové Tipo štědrou porci vnitřního prostoru pro posádku i její zavazadla. Na délku má 4,54 metru, jeho šířka je 1,79 metru a výška 1,49 metru. Rozvor náprav činí 2,64 metru, uvnitř se proto pohodlně usadí pět osob a zavazadlový prostor disponuje objemem 520 litrů. Ideálně tedy splňuje požadavky na praktický rodinný vůz s vysokou užitnou hodnotou. Nové Tipo najdete v nabídce Srba Servis už nyní s atraktivní základní cenou 281 300 Kč (nebo 261 300 Kč při výkupu vašeho stávajícího vozu).

Fiat_Tipo_03