Nová Astra se (zatím cudně) odhaluje

8 čen 2021

Právě dnes Opel vypustil do světa první oficiální snímky připravované Astry nové generace!
První fotografie, které se zaměřují na designerské detaily a nejvýraznější rysy nového modelu, jasně naznačují extrémní preciznost, kterou návrháři věnovali každému milimetru budoucí Astry. Ta bude zcela nově tlumočit přímočarou a odvážnou designerskou filozofii své značky a ukazovat cestu i pro další připravované osobní vozy značky Opel.

Opel Vizor dokonale integruje špičkové technologie
Stěžejním stylistickým prvkem exteriéru je „tvář“ Astry Opel Vizor ve své nové generační interpretaci. Opel Vizor se plynule rozpíná po celé šířce čelní masky vozu a perfektně integruje hi-tech prvky, jako jsou extrémně štíhlé LED matrixové světlomety IntelliLux LED®, které představují v segmentu kompaktních vozů špičkovou a unikátní inovaci.

Přístrojová deska Pure Panel nové generace
Pověstná německá preciznost je patrná v celém interiéru. Nová generace přístrojového panelu Pure Panel s plně prosklenými povrchy zaujme dokonalou integrací dvou širokoúhlých displejů, které řidiči poskytují základní informace a nerozptylují jej zbytečnostmi ani složitým ovládáním. Rozměrné displeje doplňuje střídmý počet dokonale propracovaných manuálních ovladačů. Pro Opel příznačná ergonomická sedadla vynikají elegantním tvarováním i originálním čalouněním. Třešničkou na dortu je zcela nový volant.

Elektrifikace nové Astry je pokračováním produktové ofenzívy značky Opel
Astra nové generace byla navržená a vyvinuta v mateřském závodě automobilky Opel v německém Rüsselsheimu – a zde se bude také vyrábět. K dispozici bude v provedení pětidveřový hatchback a prostorné kombi Astra Sports Tourer. Hned od počátku budou mít zákazníci možnost volby mezi spalovacími motory, nebo elektromotorem.

Výroba nové Astry se rozjede ještě letos, na tuzemském trhu se nové Astry objeví začátkem roku 2022.

Srba servis, Skladové vozy - Opel

Nová Astra se (zatím cudně) odhaluje
Nová Astra se (zatím cudně) odhaluje

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit