Motorvize Fans Award 2019

29 lis 2019

Volvo V60 bylo oceněno čtenáři českých motoristických magazínů.

Online magazín MOTORVIZE.cz pořádal další ročník ankety Čtenářské auto roku. Letos do poroty usedli jak čtenáři webu MOTORVIZE, tak zpravodajského portálu Expressauto.cz, webu #HORIZONTFULL a internetového rádce AUTOHLED.cz.

V soutěži rekordních 27 porotců testovalo nominované vozy v rámci Dne MOTORVIZE Fans Award, který 9. listopadu nabídl široké veřejnosti bohatý doprovodný program a nad jehož průběhem převzalo záštitu Ministerstvo dopravy ČR a s ním osobně ministr Vladimír Kremlík.

Po důkladném testování všech vozů porotci si pak mohla jednotlivé nominované „kandidáty“ prohlédnout zblízka a osobně „osahat“ i široká veřejnost.

V rámci kategorie Premium segment uspělo Volvo V60. Typické moderní severské kombi s – dle představení na webu MOTORVIZE.cz – nakažlivou sebedůvěrou a silným charakterem získalo bronzovou pozici na pomyslných stupních vítězů.

Šéfredaktor MOTORVIZE.cz Jan Novotný u Volva V60 ocenil i spotřebu paliva, neboť model V60 v provedení D4 dosáhl i v dynamickém testovacím provozu s průměrem 6,1 l / 100 km na nejvyšší příčku mezi všemi kandidáty se spalovacími motory. 

Předávání ocenění proběhlo spolu s odborným seminářem a panelovými diskusemi 25. listopadu v prostorách Autoklubu ČR v pražské Opletalově ulici.

MOTORVIZE.cz – Svět aut očima mladých lidí. Online magazín od roku 2014 informuje – skrze svou vlastní formu „rámcových příběhů“ každé ze zveřejněných publikací – o různých zajímavostech ze světa aut a motorismu. Jeho hlavní devízou je mladý redakční tým, neotřelé nápady a široký záběr od motorsportu přes svěží recenze včetně videotestů až po autodoplňky. Počet jeho čtenářů tak rok od roku narůstá.

Motorvize Fans Award 2019

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit