Kvalitní ojetá auta hledejte pod značkou Q+

Q - Ojeté vozy Srba servis

Nové vozidlo vs. ojeté? Spousta lidí dává přednost druhé variantě. Ne vždy ale opravdu ušetříte. A to především při pořizování vozu z pochybných zdrojů. Náš servis pro vás proto připravil speciální program Q+. S ním máte jistotu, že se vám koupě zánovního vozu vyplatí.

Náklady na pořízení ojetého vozidla jsou pochopitelně nižší. To je taky hlavní důvod, proč lidi tuto variantu volí. Automobil však může být někdy v tak špatném stavu, že náklady na provoz brzy překonají počáteční úsporu. Jak se tomuto problému vyhnout?

Q+ je značka testovaných a spolehlivých vozů

Do našeho programu Q+ zařazujeme ojetá vozidla, která prošla velmi přísnými prověrkami a testy. Tyto testy jsou tvořeny více než 50 kontrolními faktory a vozidlo musí ve všech bodech obstát. Naše nároky jsou přísné, ale pro vás to znamená spolehlivý nákup.

A to i proto, že u každého testu je přítomen profesionální mechanik, který zastupuje právě danou značku vozu. Každý model je tudíž zkontrolován proškoleným okem, jemuž neunikne žádná závada. Tyto prověrky provádíme u všech vozů s označením Q+. Tedy i u těch, které mají více najeto.

Vozy se zárukou

Protože si za kvalitou našich vozů Q+ stojíme, nabízíme na ně výhodnou záruku. Ta je prakticky totožná se zárukou, kterou dostanete na nové auto. Naše kontrolované vozy možná nejsou nejlevnějšími ojetinami na trhu, ale investice do spolehlivosti se vám mnohokrát vrátí s ubývajícími lety provozu.

Jsme navíc schopni nabídnout různé možnosti financování, a dokonce můžete využít i nákup na protiúčet, kdy získáte výraznou slevu za své staré vozidlo. To může být jakékoli značky.

Jaké vozy přináší program Q+?

V našem programu se pochopitelně zaměřujeme především na vozidla, jichž jsme autorizovaným dealerem a servisem. Nabídka tedy skrývá ojeté vozy Opel (například oblíbené modely Corsa, Astra, Meriva či Zafira), Fiat (nechybí modely Fiat 500 nebo Ducato), ale i Alfa Romeo, Jeep nebo Volvo.

Q - Ojeté vozy Srba servis Q - Ojeté vozy Srba servis