Doživotní záruka na náhradní díly Volvo

31 led 2020

Volvo spustilo nový program doživotní záruky na originální náhradní díly CUSTOMER LIFETIME PARTS WARRANTY. Zákazníci, kteří si zakoupí a nechají do svého vozu namontovat náhradní díl Volvo, na něj získají doživotní záruku.

Vozy Volvo jsou na špici žebříčku bezpečnosti. A to nejen nové modely, které pravidelně získávají nejvyšší hodnocení nezávislých odborných autorit a institutů. Záruka bezpečnosti platí pro automobily švédské značky po celou dobu jejich životnosti. Podmínkou, aby „volvo zůstalo volvem“, však je, aby všechny náhradní díly byly výhradně originální a veškerý servis a případné opravy probíhaly v autorizovaných provozech.

K nezpochybnitelným výhodám autorizovaného servisu Volvo nyní přibyla další, na automobilovém trhu zcela ojedinělá: doživotní záruka na mechanické a elektrické originální náhradní díly.

Doživotní záruka se vztahuje na výrobní vadu náhradního dílu, jež má za následek jeho nefunkčnost či omezenou funkčnost způsobenou jiným důvodem, než je běžné opotřebení či špatné užívání vozidla. Takový náhradní díl bude zákazníkovi autorizovaným servisem Volvo vyměněn nebo opraven zdarma včetně nákladů na práci.

Záruka je při splnění konkrétních záručních podmínek časově a kilometrově neomezená a lze ji uplatnit na základě faktury potvrzující koupi a instalaci daného dílu v autorizovaném servisu Volvo.

Nehraje ani roli, kolikrát je daný díl měněn. Podmínkou je, aby součástka byla zakoupena a instalována výhradně v autorizovaném servisu Volvo, a to po zahájení záručního programu Customer Lifetime Parts Warranty dne 15. ledna 2020.

S doživotní zárukou na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo Customer Lifetime Parts Warranty má vlastník vozidla právo na opravu či výměnu vadného dílu krytého zárukou po celou dobu, kdy bude vůz vlastnit. Dojde-li ke změně majitele, na něhož je vůz registrován v době opravy, platnost záruky končí. Stejně tak záruka pozbývá platnost s přemontováním dílu do jiného než původního vozidla.

Záruka se nevztahuje na příslušenství, běžně opotřebované a mechanicky poškozené součástky ani na spotřební materiál. Rovněž výměna náhradních dílů, k jejichž poškození došlo působením vnějších vlivů, není součástí programu Customer Lifetime Parts Warranty.

Více informací a podrobné podmínky programu na: https://volvocars.srba.cz/servis-prislusenstvi/servis/dozivotni-zaruka-na-dily

Volvo náhradní díly doživotní záruka
Volvo náhradní díly doživotní záruka

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit