Dárky od Volva: datová karta a elektřina na rok zdarma

19 led 2020

Od začátku letošního roku dostane každý nově prodaný vůz Volvo datovou SIM kartu s paušálem 20 GB měsíčně na jeden rok zcela zdarma. S tím jeho majitel získává plnou konektivitu a okamžitý přístup ke všem palubním aplikacím bez závislosti na nabídce jeho operátora a síle signálu. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o plug-in hybridní verzi nabízených modelů: v rámci nabídky Volvo Recharge jim bude uhrazena spotřeba elektřiny během prvního roku užívání vozu.

Od 1. 1. 2020 zajistí Volvo každému prodanému vozu jeho plnou konektivitu prostřednictvím datové SIM karty s kreditem 20 GB měsíčně na jeden celý rok od aktivace zdarma.

Okamžitě po nastartování má zákazník stálý přístup ke všem palubním online aplikacím, jako je Počasí (v místě i v cíli), Google Local Search (vyhledání restaurací, hotelů, čerpacích stanic nebo bankomatů v okolí zadaného cíle a přímé odeslání do navigace), WikiLocations (tipy na výlet v okolí a jejich zadání coby cíle do navigace), YELP (vyhledání restaurací nebo obchodů s hodnocením jejich zákazníků a opět zaslání do navigace).

Plná konektivita umožňuje streamovat oblíbenou hudbu v nejvyšší kvalitě prostřednictvím TuneIn nebo Spotify, vytvořit palubní Wi-Fi hot-spot s kapacitou připojení až osmi zařízení či namluvit a obratem zaslat hlasovou zprávu pomocí Record & Send.

Střešní anténa a zesilovač zprostředkují silný 4G/LTE signál s konzistentním pokrytím tam, kde by měl telefon za jízdy problémy se zachycením datového signálu. Stálé a spolehlivé internetové připojení tak zajistí, že budou pravidelně a automaticky aktualizovány všechny palubní aplikace a mapové podklady navigačního systému.

To je důležité například pro další podpůrné funkce řidiče, jako je adaptivní tempomat ACC vč. asistentu pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace. Ten nově obsahuje adaptivní funkce ve spojení s mapovým podklady pro přesnější vedení vozu v jízdním pruhu a přizpůsobení jeho rychlosti pro bezpečný průjezd zatáčkou.

Díky stálému datovému spojení vozu dokáže standardně dodávaný systém propojené bezpečnosti řidiče varovat, že v jeho okolí došlo k aktivaci výstražných světel jiného vozidla. Počínaje modelovým rokem MY20 spolu tyto informace sdílejí všechny vozy Volvo včetně těch nákladních.

V případě hybridních pohonů jsou stále aktuální mapové podklady důležité pro možnost výrazně úspornější jízdy pomocí funkce tzv. prediktivní efektivity. Ta po zvolení cíle v navigaci inteligentně rozděluje spotřebu energie z baterie s ohledem na profil trasy.

Tato výjimečná, časově omezená akce navazuje na jinou nabídku, kterou Volvo přichystalo pro své zákazníky. Jak už sám její název – „Elektřina na jeden rok zdarma“ – napovídá, každému, kdo si za stanovených podmínek objedná do 15. října 2020 plug-in hybridní verzi některého z modelů portfolia značky, Volvo Car Czech Republic nahradí cenu elektrické energie spotřebované tímto vozem během prvních 12 měsíců užívání. Volvo tak chce podpořit správné využívání elektrického pohonu, který je podle automobilky nezbytnou a stále bližší budoucností mobility.

Dárky od Volva: datová karta a elektřina na rok zdarma
Dárky od Volva: datová karta a elektřina na rok zdarma

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit