Alfa Romeo Giulia a Giulietta v Srba Servis

 

Objevte krásu a technologii Alfy Romeo. V Srba Servis vám rádi představíme modely vozů Giulietta, Giulia a 4C, kterými hravě zvládnete všechny nástrahy velkoměsta i výlety do přírody.

 

Nespoutaná Alfa Giulietta

Nejprodávanější vůz Alfy Romeo láká na sportovní detaily exteriéru a pohodlný interiér. Široká nabídka motorizací potěší příznivce sportovní jízdy, nadšence outdoorových aktivit, lehce si poradí i s dravým životním stylem velkoměsta. 

V základní výbavě najdete například multifunkční kožený volant, elektricky ovládaná a vyhřívaná zrcátka, LED světla denního svícení, 6 airbagů, elektrické ovládání předních i zadních oken, manuální klimatizaci a další doplňky pro příjemnou a komfortní jízdu.

Giulietta nabízí vznětové přeplňované motory o výkonu 120 až 175 koní nebo zážehové vznětové motory s výkonem od 120 do 240 koní. Výkonné motory spolu s převodovkou TCT, včetně systému Start&Stop a systémem Efficent Drive představují naprostou rovnováhu mezi spotřebou paliva vs. výkonem a nepopsatelným požitkem z jízdy i jízdními vlastnostmi ve městě, po okrskách a především na dálnici.

 

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo kladla při návrhu Giulie důraz na typický design značky, který je doprovázen celou historií automobilky. Spolu s nejmodernější technologií začala psát tímto vozem novou historii a díky maximálnímu hodnocení Euro NCAP s neuvěřitelným výsledkem 98% je vůz považován za jedno z nejbezpečnějších automobilů současnosti!

Giulia svými celohliníkovými motory, kombinující výkon, spotřebu, rovnováhu a požitek z jízdy v kombinaci se systémem Start&Stop a systémem Efficent Drive ve verzi pro zážehové přeplňované motory o výkonu 200 koní a osmistupňovou automatickou převodovkou nebo vznětovým přeplňovaným motorem o síle 150 nebo 180 koní s možností výběru manuální šestistupňové nebo automatické osmistupňové převodovky s vysokým točivým momentem díky turbodmychadlu i v nízkých otáčkách, nabízí nepopsatelný požitek z jízdy za všech okolností.

Minimalistický interiér vozu je navržen pro potřeby řidiče tak, aby použité materiály, nejmodernější technologie a pohodlí, umocňovali ten pravý požitek z jízdy. Použitý karbon uvnitř interiéru, který se prolíná celou konstrukcí vozu najdete na sedačkách, výplni dveří i přístrojové desce i středové konzole.

Giulia představuje nezaměnitelný design, naprostou rovnováhu mezi výkonem a jízdními vlastnostmi a nejmodernější technologie, které přispívají k udržení kvalitního životního prostředí.

 

Nepřekonatelný sportovní 4C

Alfa Romeo představuje svým zákazníkům 4C jako vůz, stvořený z nejčistšího ducha této značky. Objevte nezaměnitelný design karoserie a inovativní technologie pro milovníky sportovní jízdy nejen na silnici, ale především na závodní trati. Splňte si svůj sen a pořiďte si jedno z nejdravějších supersportů 4C!           

Zážehový motor, umístěný před zadní nápravou o objemu 1750 cm3 spolu se zavěšením kol, nabízí perfektní supersportovní vlastnosti v jakékoli rychlosti. Ventilové perforované kotouče s brzdovými třmeny zastaví vůz už na 36 metrech při 100km/h.

Interiér vozu je přizpůsoben potřebám řidiče jak při jízdě na silnici, tak na okruhu. Pohodlná, sportovní sedala, sportovní volant a minimalistická přístrojová deska orientovaná k jezdci pro snadnou orientaci umocňují požitek z jízdy. Hliníkové pedály splňují očekávaný sportovní vzhled vozu.

 

Opel insignia Gsi Opel insignia Gsi Opel insignia Gsi Opel insignia Gsi


 

Copyright © 2017 SRBA SERVIS s.r.o.
Příjezdní 188, 252 02  Jíloviště | IČ: 62955128 | DIČ: CZ62955128
Spisová značka: C 40546 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s. č.ú.: 121 009 33 69/0800 | Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 102 110 14 89/5500

Q+ | ALFA ROMEO | FIAT | FIAT PROFESSIONAL | CHEVROLET | JEEP | OPEL | SAAB | SUBARU | VOLVO

Právní ujednání | Webdesign Comin.cz