Opel Insignia Grand Sport: Nová dimenze elegance u Srba Servis

Seznamte se s novou vlajkovou lodí značky Opel. Insignia Grand Sport přináší do nabídky německé automobilky vášeň a emoce ve spojení s atraktivním designem a elegancí.

Opel Insignia Grand SportNový Opel Insignia Grand Sport se připojí ke stávající nabídce modelů Insignia sedan a combi Sports Tourer – zákazníky osloví špičkovým designem, inspirovaným konceptem Monza, a moderními technologiemi, zabalenými v prostorné karoserii. Je postaven na zcela nové platformě, která oproti předešlé generaci modelu Insignia přináší až o 175 kilogramů nižší hmotnost a také možnost využít pohon všech kol se systémem vektorování točivého momentu.

Elegance a dynamika ve skvělé harmonii

Designéři značky Opel dali modelu Grand Sport výraznou čelní masku a štíhlé světlomety, které vůz opticky rozšiřují. Linie střechy připomíná styl kupé, společně s chromovaným pásem na horní hraně oken snižují celou karoserii a přitlačují ji k zemi. Výrazné prolisy ve tvaru břitu na bocích zdůrazňují obratnost a skvělou dynamiku vozu, záď je ozvláštněna diodovými světly v designu dvojitého břitu. Elegantní karoserie se také může pochlubit velmi nízkým součinitelem aerodynamického odporu, který přispívá k nižší spotřebě paliva.

Zkušenosti s moderní technikou – bezpečí a pohodlí pro každý den

Opel Insignia Grand Sport Interiér

Zkušenosti s moderními technologiemi Opel zužitkoval napříč celým modelem Grand Sport. Výraznou novinkou je osmistupňová automatická převodovka, která poskytuje skvělý komfort při řízení a zároveň má pozitivní vliv na spotřebu i hluk při jízdě. Dokonalým příkladem špičkové techniky jsou adaptivní diodové světlomety IntelliLux LED Matrix, tvořené 32 segmenty. Osvětlí prostor ve vzdálenosti až čtyř set metrů před vozem, umí osvítit vnitřek zatáčky dle úhlu natočení volantu a mohou trvale fungovat v dálkovém režimu, aniž by oslňovaly ostatní vozidla. Řidiči nové Insignie Grand Sport také ocení průhledový displej, zobrazující jízdní údaje v zorném poli, nebo komfortní sedadla s ergonomickým certifikátem AGR a funkcemi masáží, vyhřívání i chlazení. Samozřejmostí jsou kamerový parkovací systém s rozsahem 360 stupňů, systémy proti vyjetí z jízdního pruhu a varování před jiným vozidlem při vyjíždění z nepřehledného parkovacího místa a adaptivní tempomat s funkcí automatického nouzového brzdění. Nechybí také systém OnStar, schopný v případě nehody přivolat záchranné složky.

Nový Opel Insignia Grand Sport může být vybaven adaptivním odpružením FlexRide, které přizpůsobuje svou charakteristiku aktuální situaci nebo v závislosti na nastaveném jízdním režimu. Řidič má na výběr mezi jízdními režimy Standard, Sport a Tour, které se liší tuhostí odpružení, reakcemi plynového pedálu, nastavením posilovače řízení, chováním automatické převodovky a také intenzitou zásahů elektronického stabilizačního systému ESP.

Prodej u Srba Servis začne již brzy

Nová Insignia Grand Sport je žhavou novinkou roku 2017, svou premiéru si odbude na prestižním autosalonu v Ženevě, poté se představí její ceny a oficiální parametry. Minulou generaci tohoto modelu si ve verzích sedan, combi Sports Tourer a Country Tourer pořídilo přes šest set tisíc zákazníků, od nové verze se dá očekávat ještě větší úspěch. Prodej v síti Srba Servis začne na začátku června 2017.

Opel Insignia Grand Sport Exteriér

Opel Insignia Grand Sport

 


 

Copyright © 2017 SRBA SERVIS s.r.o.
Příjezdní 188, 252 02  Jíloviště | IČ: 62955128 | DIČ: CZ62955128
Spisová značka: C 40546 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s. č.ú.: 121 009 33 69/0800 | Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 102 110 14 89/5500

Q+ | ALFA ROMEO | FIAT | FIAT PROFESSIONAL | CHEVROLET | JEEP | OPEL | SAAB | SUBARU | VOLVO

Právní ujednání | Webdesign Comin.cz